fbpx

Współpraca

Nie muszę Ci chyba powtarzać, jak bardzo współpraca jest ważna w życiu osób budujących społeczność internetową. 

Ja jako początkujący bloger jestem otwarty na każdy ciekawy projekt, nowe tematy i doświadczenia.

Dlatego jeżeli masz pomysł na wspólny rozwój, to zapraszam Cię do formularza kontaktowego !

Nie zwlekaj i napisz do mnie już dziś!

Poniżej przedstawiam portale i firmy, z którymi na co dzień współpracuję.


Partnerzy

Skąd „przybył” Korespondent Pokoju?

Przybył z rozmyślań, rozmów i wyobraźni…

Pomyślałam wtedy, że skoro jest taka osoba jak korespondent wojenny to dlaczego nie ma przeciwwagi. Korespondenta pokoju, który opisywałby wydarzenia z chwil, w których jest spokojnie. Zbierałby materiały dotyczące pozytywnych wydarzeń na świecie, w codziennym życiu. Rozmawiałby z osobami będącymi bohaterami w zwykłej codzienności. Ukazywał ich motywacje i historię. Ponadto, akty pokojowego zachowania uwieczniałby na zdjęciach, które później mogłyby być przedstawiane szerszemu gronu odbiorców.

Baner firmy MRSolutions

Firma MRSolutions specjalizuje się w marketingu i tworzeniu rozwiązań programistycznych. Jest to młody zespół specjalistów, którzy w życiu postawili sobie jasny cel. Każdy z nich wybrał indywidualną ścieżkę kariery i rozwija się tylko w jednym kierunku. Nieustanne poszerzanie horyzontów, zgłębianie tajników rozwiązań internetowych oraz nowoczesnego marketingu online to ich pasje.


Logo bloga Prosta Matematyka

Blog prowadzony przez matematyka. Znajdziesz tam praktyczne zastosowania zagadnień matematycznych głównie w branży finansowej, która jest szczególnie bliska autorowi. Dodatkowo zostają przedstawione perspektywy zawodowe i ścieżki kariery powiązane z nauką matematyki, a także ciekawe opowieści o matematyce – prezentacja w ramach cyklu: Matematyk ma tematy.


Logo portalu JPK Traders

JPK Traders to wiodące źródła informacji kryptowalutowych. Wiele niuansów świata kryptowalut stanowi wyzwanie w podejmowaniu decyzji opartych na wiedzy. Zapewniają oni informacje, które pomogą Ci w pełni wykorzystać tę najnowocześniejszą branżę. Czy masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Czy chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Jeżeli tak to ten portal jest dla Ciebie.


Logo festiwalu 4developers

4Developers to niezmienna od lat formuła: kilkanaście ścieżek, skupionych wokół różnorodnych języków programowania. Na Festiwalu uczestnicy poznają najświeższe tematy i trendy ze środowiska IT, a także zawierają nowe, branżowe znajomości – gromadzą się tu nie tylko programiści, ale całe środowisko IT, włącznie z licznymi przedstawicielami firm oraz społecznościami programistycznymi z całej Polski. Od 2020 roku blog Mateusz Rus – Programowanie z pasją jest patronem medialnym wydarzenia!


„Programista” to miesięcznik skierowany do zawodowych programistów i członków zespołów IT. Magazyn wydajemy od stycznia 2012 roku w wersji drukowanej, jak również w wersji elektronicznej i jest dostępny w prenumeracie i salonach Empik.

Od stycznia 2020 twórca bloga Mateusz Rus rozpoczął współpracę z magazynem

SPRAWDŹ POLECANĄ KSIĄŻKĘ. Najlepsze materiały do nauki programowania!

X